تقدیر و تشکر رییس سازمان اورژانس کشور از خانواده تکنسین های اورژانس

به گزارش روابط عمومى سازمان اورژانس كشور؛ دکتر پيرحسين کولیوند رئيس سازمان اورژانس كشور كه درحال خدمت رساني به هموطنان درگير بيماري كرونا شد و هم اكنون تحت درمان است طی پیامی از خانواده تکنسین های اورژانس قدردانی کرد. متن پیام به شرح زیر است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحیم

نوروز امسال و آغاز فصل بهار با شرایط بد شيوع ويروس كرونا كه در هفته هاي اخير اکثر نقاط کشور را تحت تاثير قرار داده همراه شد که باز هم همکاران اورژانس در سراسر كشور با تمام وجود از لحظات اولیه در میدان حاضر شدند و مثل همیشه در بحران و بلا دوشادوش هموطنان خدمت ایثار گونه نمودند.

لذا بر خود واجب می دانم با توجه به حمایت خانواده محترم همكارانم كه اين مدت به ناچار و براي حفظ سلامت خانواده خود، فاصله و دوری عزيزانشان را تحمل می کنند كه يقينا اين خدمت جهادي بدون حمايت هاي شما بزرگواران ميسر نميباشد، کمال تقدیر و تشکر را نمايم.

همچنين براي سلامتي آن دسته از همكارانم كه در حين خدمت رساني به هموطنان، خودشان گرفتار اين بيماري شدند از خداوند متعال طلب سلامتي و شفاي عاجل دارم.

بی شک این ایثار و فداکاری شما عزیزان در تاریخ ثبت و ماندگار خواهد شد و باعث وجود برکات الهی در زندگیتان خواهد شد چرا که خداوند در قرآن می فرماید:"اگر جان کسی رانجات بخشید گویی کل بشر را نجات داده ایدو ما جانمان را گذاشتيم تا جاني را نجات دهيم.

دكتر پیرحسین کولیوند

رییس سازمان اورژانس کشور